Hodowla "BERNEŃSKI RAJ" powstała z myślą o tych którzy kochają psy nie za medale i osiągnięcia na wystawach ale za to, że są wierne i oddane do końca swoich dni. Hodowla zarejestrowana jest w SWKIPR. Posiadamy suczkę rasy Berneński Pies Pasterski. Ma na imię BONA. Jest to nasza "pieszczocha" która pomogła nam dojść do siebie po stracie wspaniałego Owczarka Podhalańskiego. Posiadamy również Owczarki Środkowoazjatyckie. Dlaczego ta rasa? Otóż po próbie włamania do naszego domu podjeliśmy decyzje o zakupie czujnego psa do pilnowania.
Po długich poszukiwaniach trafiliśmy całkiem przypadkowo na hodowcę który polecił nam tę rasę. Zakup bardzo udany.
Pies GRAND okazał się super stróżem. Ma 4 miesiące i już potrafi przywołać nas swoim donośnym głosem gdy tylko ktoś pojawi się wokół posesji. Nasz dom znajduje sie przy lesie. W niedługim czasie zdecydowaliśmy się dokupić suczkę FIGĘ tej samej rasy. Teraz z naszymi czworonogami czujemy się bezpiecznie. W naszej hodowli najważniejsze jest dobro psiaków. Mają one stałą opiekę weterynaryjną.
Są zadbane,zdrowe i bardzo przez nas kochane. Poświęcamy im cały swój wolny czas. Traktowane są przez nas jak członkowie rodziny.
Nasze pupile nie wiedzą co to kojec i łańcuch.
CERTYFIKAT HODOWCY
(klik)